• Lancelot ter Linden 1
  • Lancelot ter Linden 2
  • Lancelot ter Linden 3
  • Lancelot ter Linden 4
  • Lancelot ter Linden 5

Lancelot ter Linden (°2011)

INFO

Lancelot ter Linden Thunder van de Zuuthoeve Argentinus
Jura van St. Maarten
Olympia Cerise Avontuur
Nouvelle Cerise
  • 2018
    • 10e plaats cyclus Sint-Niklaas
    • 6e plaats cyclus Hasselt
    • 3e plaats cyslus Ghlin
    • 10e plaats cyclus Dilbeek
  • 2017
    • 10e plaats Pavo hengstencompetitie Lier
    • 11e plaats Pavo hengstencompetitie Gesves
    • 11e plaats BK jonge paarden te Gesves
  • 2016
    • 10e plaats BK jonge paarden te Gesves
    • 6e plaats 5 jarige goedgekeurde hengsten te jumping Mechelen
  • 2015
    • 4/4 foutloze rondes in de nationale cyclus voor jonge paarden.

OVER MIJ

Lancelot is een zeer brave ruin. Hij heeft een goede instelling en wil altijd naar de andere kant springen. Als 3 jarige werd Lancelot goedgekeurd voor het AES stamboek. Later werd beslist om hem te ruinen.

 

Moeder van Lancelot is Olympia Cerise (v. Avontuur). Zij is moeder van de 1m60 springende Sauveur de la Cour (v. Oberon). Deze hengst is goedgekeurd voor AES.

Ook de Zangersheide goedgekeurde hengst Whataboy ter linden (v. Kashmir van Schuttershof) is een nakomeling van Olympia Cerise.

Nog een dochter is Dame de Pique (v. Clinton). Ze liep zelf 1m35 parcoursen voor ze zelf de fokkerij in ging. Ze gaf als eerste Heike ter linden die vandaag 1m45 niveau springt en een goedgekeurde hengst Frodo ter Linden.

Ook de merrie Finne Fleur werd succesvol ingezet in de fokkerij. Ze werd moeder van Kolonel Cento die 1m50 springt met Benny Naessens.

De Beste merrie uit Olympia Cerise is zonder twijfel Tatouage d’ Avontuur (v. Tenor Manciais). Zij werd met succes enkele keren gekruist met Darco. Zo zijn de goedgekeurde hengsten Amaretto d’Arco en Forever d’Arco ter Linden enkele voorbeelden. Forever d’Arco ter Linden kennen we met onder meer met Olivier Philippaerts in het zadel. Zo won het duo in CSIO Sopot, ze werden 3e in de masters in jumping Mechelen, … later nam broer Anthony de teugels over.

  • Kleur Bruin
  • Geboortejaar 2011
  • Hoogte 1m66
  • Stamboek BWP